Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Redakcja Jagody Acai to grupa profesjonalnych dziennikarzy i copywriterów, których pasją jest tworzenie kreatywnych i wysokich jakościowo tekstów. Lubimy pisać i dzielić się z czytelnikami wartościowymi artykułami. Cechuje nas terminowość i indywidualne podejście do każdego tekstu. Uwielbiamy myśleć nieszablonowo i pisać fascynujące artykuły na różne tematy. 

Poszukujesz copywritera?

Szukasz źródła rzetelnych artykułów, które zainteresują Twoich czytelników? Chciałbyś dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, publikując teksty na profesjonalnym blogu? 

Treści tworzone przez naszych copywriterów cechuje kreatywność i dogłębna analiza tematu. Niezmiernie ważna jest dla nas poprawność językowa i merytoryczna wartość materiałów. Artykuły pisane przez redaktorów Jagody Acai tworzone są z największą starannością i myślą o czytelnikach.

poziom (4)

Chciałbyś publikować swoje teksty?

Jeśli szukasz miejsca, dla którego będziesz mógł tworzyć teksty, będące inspiracją dla wielu czytelników, skontaktuj się z naszą redakcją!

Tematyka artykułów pisanych w naszej redakcji jest niezmiernie zróżnicowana i pozwala na ogromną elastyczność w kwestii tworzenia. Najważniejsze jest dla nas „lekkie pióro” i wysoka jakość publikowanych artykułów. Zależy nam również na poprawności językowej i merytorycznej wartośći prezentowanych treści. 

 

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej!