Ekonomiczna podróż do Niemiec? Wybierz busy!

Podróże do Niemiec są coraz popularniejsze. Często wybieramy się do naszego zachodniego sąsiada na zwykły city-break lub nawet w podróż biznesową. Nie da się jednak ukryć, że w każdym przypadku chcemy jak najskuteczniej ograniczyć ewentualne koszty podróży. Zwykle chcemy także zrezygnować z bardziej luksusowego noclegu, czy jednego obiadu w restauracji, a wszystko po to, by w skuteczny sposób móc ograniczyć potencjalne wydatki. Okazuje się jednak, że źródłem kosztownego problemu nie jest jest hotel czy obiad, a wybrany przez nas środek transportu. Zamiast bowiem wydawać pół oszczędności na podróż samolotem, można zdecydować się na tańszą alternatywę, jaką są busy. Dlaczego warto więc na nie postawić?

Busy do Niemiec-  województwo wielkopolskie i każde inne


Busy do Niemiec wielkopolskie zwykle kojarzą się nam z trafnym rozwiązaniem. Województwo to bowiem znajduje się tuż przy granicy z Niemcami, więc wydaje się nam, że taka podróż będzie krótka i przyjemna. Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że busy Polska-Niemcy kursują praktycznie z każdego, innego województwa. Nie można więc powiedzieć, że w tym zakresie możliwość transportu jest w jakikolwiek sposób ograniczona. Co więcej takie busy zwykle kursują z wielu, różnych miast. Nie ma więc konieczności by wydawać dodatkową gotówkę na to, by dotrzeć na lotnisko, a następnie z niego powrócić. Dodatkowo warto w tym momencie również podkreślić, że bilet na przejazd busem zwykle jest nawet dwa razy tańszy od biletu lotniczego. Co prawda podróż może być kilka godzin dłuższa- w zależności od miejsca, z którego wyjeżdżamy, jednak zaoszczędzenie kilkuset złotych z pewnością jest tego warte.

Podróż do Niemiec busem? Komfort będzie na pewno zachowany!


Wiele podróżnych martwi się o względy swojej własnej wygody w momencie kiedy słyszy o busach. Zwykle wydaje się im, że busy są ciasne, niewygodne i słabo wyposażone. Okazuje się jednak, że w porównaniu do tanich linii lotniczych, to właśnie busy wykazują się znacznie większym komfortem i oferują znacznie więcej przestrzeni. Dodatkowo do busów możemy zabrać własne napoje oraz przekąski, a nie musimy dodatkowo za nie przepłacać w sklepach bezcłowych. Siedzenia w busie również zasługują na uwagę. Zwykle są one świetnie wyprofilowane i dopasowane do potrzeb pasażerów. Jak więc widać, podróż busem może okazać się o wiele bardziej komfortowa niż tradycyjna podróż tanimi liniami lotniczymi. Dlaczego więc nie zdecydować się na to rozwiązanie, a przy tym nieco zaoszczędzić? Z pewnością warto!

Pisanie jest Twoją pasją? Dbasz o dobry research, ciekawe teksty i poprawność językową?

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona autorów chętnie czytanych treści. 

Podziel się ze znajomymi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na rozwój
Porozmawiajmy o Twoim Biznesie

Czas na rozwój
Porozmawiajmy o Twoim Biznesie